صفحه اصلی / خبرخوان / افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور

افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای پایانی هفته در استان‌های اردبیل و گیلان، وزش بادهای نسبتا شدید جنوبی تدوام خواهد داشت و در غالب نقاط کشور بخصوص در سواحل دریای خزر دمای هوا

احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی  گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، امروز در مناطق غربی استانهای آذربایجان غربی، کردستان و مناطق شمالی آذربایجان شرقی بارش پراکنده برف پیش بینی می‌شود.

وی در ادامه گفت:  برای صبح امروز در سواحل شرقی دریای خزر و استان خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی با افزایش ابر، بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: از بعدازظهر فردا، سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود و سبب ابرناکی و بارش در این مناطق خواهد شد و بتدریج گستره این سامانه جنوب غرب ، دامنه‌های البرز مرکزی و جنوب غرب کشور را در بر خواهد گرفت. همچنین امروزمناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز مواج خواهد بود.

وظیفه در پایان درباره هوای استان تهران گفت: هوای تهران امروز کمی ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. فردا هوای این استان ابری در بعدازظهر همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
 
هم اکنون (ساعت 6:40 صبح پنج شنبه) دمای هوای تهران 4 درجه بالای صفر است.

منبع: میزان0 نظر برای “ افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود. *