صفحه اصلی / اخبار/ مد و زیبایی / نکات آرایشی و بهداشتی/ آرایش چشم قهوه ای ها

آرایش چشم قهوه ای ها


آرایش چشم قهوه ای ها

اگرچشمانی قهوه ای دارید برای دانستن اینکه چه آرایشی زیبایی شما را دو چندان می کند، ادامه را بخوانید.

تمام سایه های رنگی چشم را امتحان کنید

از آنجا که رنگ قهوه ای رنگی تقریباً خنثی است، شما می توانید هر رنگ سایه ای را که دوست دارید، از بنفش و سبز گرفته تا قهوه ای و حتی آبی، انتخاب کنید. رنگ های مختلف را مقابل آینه امتحان کنید تا به رنگ مورد علاقه خود که با صورت شما هماهنگی خاصی دارد، برسید.

برنزه آرایش کنید

اگر چشمان قهوه ای متوسطی دارید، رنگ برنزه گزینه مناسبی برای آرایش چشم هایتان است. برای برنزه کردن چشم های خود می توانید از خط چشم و سایه های چشم برنزه استفاده کنید.

از رنگ سیاه بپرهیزید

از سایه چشم، خط چشم و ریمل سیاه بپرهیزید. اگر چشمان شما قهوه ای روشن است، آرایش چشم با رنگ سیاه بسیار تو ذوق می زند. قهوه ای تیره به تنهایی نیز، گزینه مناسبی نمی باشد. بهتر است برای جذابیت بیشتر تنها هایلایتی از درجات مختلف رنگ قهوه ای را برای چشمهایتان به کار گیرید.

از به کار بردن سایه های آبی نهراسید

اگر به چهره ستاره ها نگاهی بیاندازید، می بینید که از سایه های آبی به وفور استفاده می کنند یا به بیان دیگر سایه آبی مد است. نگران نباشید، منظور ما سایه آبی روشن نیست، بلکه ما سایه یا خط چشم آبی تیره یا سبز- آبی را به شما پیشنهاد می کنیم. از آنجا که شما چشم های قهوه ای دارید، با آرایش آبی چشم بسیار جذاب تر به نظر خواهید رسید. شاید پس از استفاده از آن، شما هم عاشق اش شوید.

برای داشتن چشمان دودی، از سایه قهوه ای استفاده کنید

همان طور که اشاره شد سایه قهوه ای برای چشم های قهوه ای روشن مناسب نیست اما اگر چشمانی به رنگ قهوه ای تیره دارید و می خواهید بیشتر به چشم آیند، آرایش قهوه ای گزینه مناسبی است.

رنگ های روشن و تیره را مخلوط کنید

بهترین آرایش برای شما ترکیب رنگ های روشن و تیره است. به عنوان مثال می توانید خط چشم تیره را با سایه روشن استفاده کنید. اگر می خواهید در میهمانی شبانه حضور یابید، کمی سایه بنفش به آن بیافزایید. اعتماد به نفس کامل داشته باشید، زیرا چون ستاره ای در جمع خواهید درخشید.0 نظر برای “ آرایش چشم قهوه ای ها

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.