صفحه اصلی / اخبار/ خانواده / زنان/ آیا می شود زنان را شناخت!؟

آیا می شود زنان را شناخت!؟


آیا می شود زنان را شناخت!؟

شناخت زنان از دید بسیاری از مردان غیر ممکن است. اکثر آنها عقیده دارند که شناخت زنان کاری سخت است.. اما با مطلب زیر می توانند ببینند خوشحال کردن یک زن چه کار ساده ای است!

وقتی از خانم ها می پرسید که از چه چیزهایی درمورد مردها بدشان می آید، لیستی بی انتها جلو رویتان می گذارند. چیزهایی که زن ها درمورد مردها بدشان می آید ترکیبی از ویژگی های کوچک و بزرگ است، در زیر آنچه  خانم ها آرزو دارند، مردان به آن توجه کنند، معرفی می کنیم.


سلطه گری
بیشتر خانم ها مردی می خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند. زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می ترسند و از آنها فرار می کنند.

متعهد نشدن
خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می شود، زن ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می ترسد متنفر هستند.

خودخواهی
اینقدر خودخواه و خودرای نباشید. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد

نرسیدن به خود

بااینکه ظاهر همه چیز نیست اما زن جذب مردانی که به خود نمی رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می دهند، ناخن هایشان بلند شده، دهانشان بو می دهد و لباس های چروک می پوشند نمی شوند. علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم ها نشان می دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.

قابل پیش بینی بودن
زن ها واقعاً از مردان قابل پیش بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی دهند بدشان می آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.

مدام بحث کردن
زن ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه دار و مشاجره تبدیل می کنند و باعث می شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی آید.

وابستگی
اعتمادبه نفس و استقلال ویژگی هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و ناامنی اینطور نیست. زن ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی هایشان نیاز به تایید دائمی دارند.

چیزهای کوچک اما مهم
بعضی مردها فکر می کنند اگر یکبار همسرشان را سورپرایز کنند، دیگر برای باقی عمرشان بس است. اما چرا نباید در راه برگشت به خانه شیرینی موردعلاقه مان را برایمان بخرید یا کتاب جدیدی که درموردش صحبت می کردیم را برایمان بگیرید؟ مطمئن باشید که از شما قدردانی خواهیم کرد.

زحمت بکشید
تلاش همیشه رمز کار است. زنگ زدن و جویای حال شدن  در طول روز را زنان دوست دارند. یا یک کار واقعاً خاص برای سالگردشان انجام دهید. مطمئن باشید که ارزش وقت گذاشتن تان را دارد.

بچه نباشید
درست است، زنان پرستارهای خوبی هستند. زن ها عاشق مراقبت کردن از مردهایشان هستند اما به محض اینکه به حالت مادر بودن بروند می خواهند از آن رابطه بیرون بیایند. بیشتر مردها قلباً مثل بچه ها هستند اما اگر قرار باشد کمی بیشتر از بغل کردن تان انجام دهید(غذایشان را هم برایشان تکه تکه کنید تا بخورند) مطمئناً مشکل بزرگی پیش خواهد آمد .

گوش کنید و علاقه نشان دهید
بعد از یک روز پرمشغله تنها چیزی که می خواهند این است که مردها به حرف هایشان گوش کنند. زن ها عاشق حرف زدن اند و احساساتشان را بیرون می ریزند. زنان به شما تکیه می کنند چون اعتماد دارند که می توانید حال شان را بهتر کنید. پس خواهش می کنیم که صدای تلویزیون را قطع کنید، لیوان تان را بگذارید زمین و به صحبت های زن تان گوش کنید.

اولویت به زنان
سال ۳۶۵ روز دارد و فقط باید دو روز آن را به خاطر نگه دارید. حداقل روی گوشی همراه تان یادآور بگذارید یا در تقویم تان یادداشت کنید یا حتی اگر لازم شد از مادرتان بخواهید که به شما یادآوری کند
مردها لازم دارند که زمانی را با دوستانشان بگذارانند اما اینکه در اولویت سوم یک مرد قرار بگیرند اصلاً برای آنها جالب نیست. اگر طرفتان احساس نکند که اولویت اول زندگی شماست، مطمئن باشید که اتفاق های جالبی نخواهد افتاد.

کمک مان کنید
هیچ چیز آزاردهنده تر از یک مرد تنبل نیست. کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکشان کنید. این کارها همانقدر که وظیفه زنان است، وظیفه مردان هم هست!

عذرخواهی کنید
اینقدر خودخواه و خودرای نباشید. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

روز تولدی که فراموش می شود
سال ۳۶۵ روز دارد و فقط باید دو روز آن را به خاطر نگه دارید. حداقل روی گوشی همراه تان یادآور بگذارید یا در تقویمتان یادداشت کنید یا حتی اگر لازم شد از مادرتان بخواهید که به شما یادآوری کند. هر کاری که می کنید، این دو روز را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

به ما احترام بگذارید
بعضی مردها آنقدرها که باید به طرف مقابل شان ارزش نمی گذارند. طوری باید او را دوست داشته باشید که انگار آخرین روزی است که او را می بینید، برای آنچه که هست تحسینش کنید و برای هر کاری که می کند از او قدردانی کنید. کمی به آن فکر کنید.

اولین عشق زن، گل
هیچوقت از دختری سوال نکنید که گل می خواهد یا نه. مطمئناً جواب او مثبت است. معلوم است که زنان گل دوست دارند، مخصوصاً اگر رز باشد به همراه شمع و شام و نوشیدنی.

هر روز به او بگویید که دوستش دارید
هر کسی دوست دارد تایید شود و بداند که اطرافیان او را دوست دارند. بهترین راه برای تایید همسرتان (که برایش بسیار مهم است) این است که خیلی ساده هر روز به او بگویید دوستش دارید. گاهی دستانش را بفشارید و این جمله را زمانی که شما را بدرقه می کند بگویید. 0 نظر برای “ آیا می شود زنان را شناخت!؟

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.