صفحه اصلی / اخبار/ سرگرمی / خواندنی ها/ بالش مخصوص دعوا!

بالش مخصوص دعوا!


بالش مخصوص دعوا!

بالش مخصوص دعوا!

دعوا کردن با بالش یادآور خاطرات کودکی اکثر ماست. اما همیشه در دعوا با بالش به خاطر پاره شدن آن مورد سرزنش قرار گرفته ایم. اینبار ژاپنی ها های با تولید بالش مخصوص دعوا این مشکل را حل کرده اند!

ژاپنی ها به تازگی بالشی تولید کرده اند که مخصوص دعوا و جنگ های بالشی طراحی شده است. کمپانی "ساخت بالش" این وسیله مخصوص را ساخته است که هر کدام از آن ها 30 دلار قیمت دارد.هربالش با مواد بسیار نرم پرشده است و جنس آن به گونه ای است که به راحتی پاره نمی شود.
 
برای اطلاعات بیشتر باید این نکته را ذکر کنیم که جنگ بالشی یک ورزش کاملا رسمی در ژاپن است که تیم های حرفه ای و بازیکنان ملی هم در اختیار دارد. این بازی قوانین جالبی نیز دارد که بسیار با آنچه ما انجام می دادیم متفاوت است.
 
در این بازی دو تیم باید بالش هایی را به سمت هم پرتاب کنند و برخورد بالش با هر بازیکن به معنای سوختن اوست باید از زمین خارج شود. در حین بازی می توان از پتو به عنوان سپر هم استفاده کرد. اما قوانین به اینجا ختم نمی شوند زیرا یک آیتم خاص آن زمانی است که داور میگوید"معلم آمد" یک نیم باید به سرعت روی زمین دراز کشیده و خودشان را به خواب بزنند. پس از مدتی بیدار شده و به دعوا ادامه می دهند.0 نظر برای “ بالش مخصوص دعوا!

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.