صفحه اصلی / اخبار/ سرگرمی / اینجا کجاست؟/ ترسناک ترین پل دنیا

ترسناک ترین پل دنیا


ترسناک ترین پل دنیا

آیا حاضر هستید از روی این پل عبور کنید؟؟

جدیدترین جاذبه گردشگری چین پلی است که شاید کمتر گردشگری جرات عبور از آن را داشته باشد، زیرا کف آن کاملا از جنس شیشه است.
این سازه معلق از نوک کوه استون بودا واقع در شینیوژا ژئوپارک و در ارتفاع  180 متری بالای دره ای در آن منطقه احداث شده است. سال گذشته،  بخش چوبی این پل که در نوع خود بلندترین محسوب می شود، برداشته شد و به جای آن از شیشه استفاده کردند. خوشبختانه این صفحات شیشه ای 25 برابر محکم تر از شیشه های معمولی اند و ازاین رو در برابر فشار زیاد مقاوم اند.
بنا به گزارش آکاایران : جالب است بدانید که مرم محلی به آن «پل قهرمان» می گویند زیرا برای رد شدن از آن باید اعصابتان بسیار قوی باشد. تعدادی از اولین گردشگرانی که قصد عبور از آن را داشتند روی زانوهای خود خم شدند و چشم بسته و چهار دست وپا از آن گذشتند.
 
این پل یکی از چندین سایت گردشگری ترسناکی است که چین در طی چند سال اخیر ساخته است. به گزارش گلوبال تایمز، کارگران برای ساختن این پل، جان خود را به خطر انداخته بودند و حتی بدون طناب ایمنی کار می کردند. به گفته یکی از کارگران بانام ژانگ جین فای 50 ساله اگر مردم این پل را این قدر دست بالا نگیرند، آن گونه که فکر می کنند هم ترسناک به نظر نمی سد.  0 نظر برای “ ترسناک ترین پل دنیا

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.