صفحه اصلی / اخبار/ دانش و فناوری / تازه های تکنولوژی/ تشخیص سرطان با اپلیکیشنی جدید

تشخیص سرطان با اپلیکیشنی جدید


تشخیص سرطان با اپلیکیشنی جدید

اگر رفتن به دکتر و انجام آزمایش های خون واهمه دارید، تکنولوژی این امکان را برای شما فراهم کرده تا با استفاده از اپلیکیشن ها سلامتی خود را بررسی کنید...

گوشی هوشمند شما می‌تواند با شنیدن صدای شما، وضعیت سلامتی شما را بررسی کند. تنها چیزی که لازم دارید، نصب چند اپلیکیشن از شرکت Kijini است. این شرکت اخیراً یک کمپین در سایت Indiegogo راه‌اندازی کرده تا مفهوم سلامت شخصی را به مرحله دیگری ارتقاء دهد.

نام این شرکت از دو بخش به معنای انرژی و جادوگری که معجزه می‌کند، تشکیل شده است. این شرکت در حال تولید یک سری اپلیکیشن است که می‌توانند سلامت جسمی و ذهنی شما را بسنجند. این اپلیکیشن‌ها صدای شما را ضبط می‌کنند و فرکانس‌های لرزش آن را تجزیه‌وتحلیل می‌نمایند تا اطلاعاتی در مورد مشکلات سلامتی احتمالی مانند عفونت، سطح مواد سمی در بدن، کمبود ویتامین یا مواد مغذی به دست آورند.

همچنین این شرکت می‌تواند شخصیت شما را نیز تجزیه‌وتحلیل کند. ظاهراً صدای انسان اطلاعاتی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنیم، به همراه دارد. آیا تاکنون تماسی داشته‌اید که تنها از روی صدای فرد تماس‌گیرنده، متوجه وجود مشکل شوید؟ این شرکت از طریق شناسایی لرزش‌های صدای فرد موردنظر، این مشکلات را شناسایی می‌کند.

این خبر همانند یک موضوع علمی تخیلی به نظر می‌رسد؛ اما در واقع تنها به علم مربوط می‌شود. این ایده طی ۲۵ سال اخیر مورد تحقیق و بررسی قرار داشته است و در نهایت وارد حوزه سلامت می‌شود. زمانی که این اپلیکیشن در ماه اوت ارائه شود، بیولوژی، عصب‌شناسی و فیزیک گردهم می‌آیند و شما می‌توانید این اپلیکیشن‌ها را روی گوشی خود نصب کنید.

همه چیزهای این جهان از جمله حیوانات و انسان‌ها روی فرکانس‌های مختلف کار می‌کنند. ما رنگ‌ها را می‌بینیم؛ زیرا چشم‌ها می‌توانند امواج نوری خاصی که مطابق رنگ‌هایی چون قرمز، سبز و آبی هستند، شناسایی کنند؛ اما نمی‌توانند امواج فرابنفش را شناسایی نمایند. ما صداها را می‌شنویم؛ زیرا گوش‌ها امواج صوتی یک سری فرکانس‌های خاص را شناسایی می‌کنند؛ اما امواجی که فرکانس آن‌ها فراتر از محدوده شنوایی انسان است، نمی‌شنویم. با این حال هنوز هزاران فرکانس لرزشی دیگر وجود دارد که اطلاعات خاصی ارائه می‌دهند. انسان‌ها این فرکانس‌ها را شناسایی نمی‌کنند؛ زیرا مجهز به بخش‌های خاص نیستند. با این حال، گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های دیگر می‌توانند این فرکانس‌ها را شناسایی کنند.

زمانی که انسان بیمار یا افسرده می‌شود یا مواد سمی محیطی در بدنش انباشته می‌گردد، فرکانس‌های بدن تغییر می‌کند. سلول‌های توموری در فرکانس‌های متفاوتی می‌لرزند. بافت‌های عفونی یک لرزش خاص دارند. همچنین زمانی که فلز سنگینی در بدن باشد، این فلزها نیز لرزه‌های خاص خود را دارند.

این شرکت برای ساخت این اپلیکیشن‌ها، بر روی کارهای فیزیکدان‌های کوانتوم و فناوری‌های موجود زیست پژواک‌شناسی تمرکز کرده است. پس از سال‌ها تست و بررسی، محققان زیست پژواک‌شناسی فرکانس‌های خاصی که با مشکلات سلامتی خاصی مطابقت داشتند، مشخص کردند. سپس این فرکانس‌ها را به صورت کاتالوگ درآورده و پایگاه داده آن‌ها را ساختند. این امر باعث می‌شود دیگران بتوانند بیماران را شناسایی کنند. زمانی که صدای فردی ضبط می‌شود، یک الگوریتم نرم‌افزاری می‌تواند آن را تجزیه کند و فرکانس موجود را با فرکانس‌های پایگاه داده مطابقت دهد. بدین ترتیب می‌توان هر بیماری از عفونت گرفته تا افسردگی را شناسایی کرد.

در اولین مرحله. این شرکت ۶ اپلیکیشن شامل شخصیت‌شناسی (Personality)، تغذیه (Nutrition)، ماهیچه‌ها (Muscles)، انرژی (Energy)، رژیم عصبی (Neurodiet) و سم‌زدایی (Detox) ارائه خواهد داد. اپلیکیشن Personality می‌تواند نقاط ضعف و قوت، علایق و حتی موانع موفقیت و سلامت را به شما بگوید. اپلیکیشن Nurition به شما اطلاع می‌دهد که کدام مواد معدنی، آمینواسیدها، آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و دیگر مواد موردنیاز از تعادل خارج شده‌اند. اپلیکیشن Muscles به شما می‌گوید کدام ماهیچه‌ها ضعیف یا تحت‌فشار هستند. فلزات سنگین و دیگر مواد سمی مورد شناسایی اپلیکیشن Detox قرار می‌گیرند. اپلیکیشن Energy به شما کمک می‌کند با خستگی مقابله کنید. اپلیکیشن Neurodiet به شما کمک می‌کنند مواد مغذی را با وزن ایده‌آل تطبیق دهید.

تمام اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان قابل دانلود خواهند بود و بر روی گوشی‌های اندرویدی و iOS نصب می‌شوند. همچنین یک نسخه مختص افراد حرفه‌ای حوزه سلامت ارائه می‌شود که دارای هزینه اشتراک است. این اپلیکیشن‌ها قرار نیست جایگزین ابزارهای قدیمی تشخیص بیماری شوند؛ اما روند تشخیص را راحت‌تر می‌کنند.0 نظر برای “ تشخیص سرطان با اپلیکیشنی جدید

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.