صفحه اصلی / اخبار/ دانش و فناوری / تازه های تکنولوژی/ حلقه ی هوشمند اپل

حلقه ی هوشمند اپل


حلقه ی هوشمند اپل

اپل در حال ساخت حلقه ی هوشمندی است که می تواند امکانات جالبی را در اختیار کاربر خود قرار دهد.

محصول جدید اپل یک حلقه هوشمند است!
در سال های اخیر، اپل علاوه بر تولید و عرضه اسمارت فون، تبلت، لپ تاپ و ... به ساخت گجت های فناورانه ای مانند ساعت های هوشمند روی آورده که نگاه های بسیاری را به خود جلب کرده است.
اکنون این کمپانی در حال ساخت محصول پوشیدنی جدیدی است که به ثبت رسیده و مربوط به حلقه هوشمندی است که با اتصال به اسمارت فون یا تبلت می تواند امکانات و قابلیت های جدید و متفاوتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.
اپل در رابطه با این حلقه هوشمند می گوید: « این پوشیدنی هوشمند دارای صفحه لمسی است که با لمس صفحه آن توسط کاربرانش فعال شده و به ارائه خدمات می پردازد. حلقه هوشمند اپل دارای میکروفونی است که دستورات صوتی را ممکن می کند. این گجت پوشیدنی حتی با حرکات دست کاربرانش می تواند پی به نوشته ای ببرد که در حال تحریر است.
اپل در ادامه آورده است : « استفاده از گجت هایی که از قابلیت لمس (تاچ) برخوردارند گاهی اوقات بسیار سخت و همینطور ناکارآمد به نظر می رسد. اما این حلقه هوشمند می تواند دید جدیدی را پیش روی مخاطبان و کاربران قرار داد.
زمانی را تصور کنید که فردی با هر دو دست خود در حال انجام کاری است و دستان او گرفتار هستند، این گجت کوچک در چنین زمان هایی بسیار کارآمد خواهد بود. یا زمانی که کاربران از کار با گجت های بزرگ برای ساعات طولانی خسته شده و نور یا بزرگی صفحه نیز باعث خستگی مضاعف آنها می شود. در این شرایط نبود گجت کوچکی مانند این حلقه پوشیدنی احساس می شود.0 نظر برای “ حلقه ی هوشمند اپل

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.