صفحه اصلی / اخبار/ مد و زیبایی / لباس، کیف و کفش/ رنگ های پاییزی در مورد شما چه می گویند؟

رنگ های پاییزی در مورد شما چه می گویند؟


رنگ های پاییزی در مورد شما چه می گویند؟

رنگی که شما برای لباس خود انتخاب می کنید، می تواند تا حدودی معرف شخصیت شما باشد...

اعتقاد برخی روان شناسان بر این است که برگزیدن هر یک از انواع رنگ ها برای لباس های پاییزی می تواند نماینده یکی از خصوصیات مشهود شما باشد:

خصوصیات رنگ بنفش
یکی از محکم ترین و پایدارترین رنگ ها، رنگ بنفش تیره است و حس اقتدار زیادی به فرد منتقل می کند. به کار بردن رنگ بنفش به ویژه رنگ بنفش تیره، در ایام پاییزی نشان از اعتماد به نفس بالا و قدرت تصمیم گیری در شخصی است که این رنگ را برای لباس خود برگزیده است.

خصوصیات رنگ سبز
اشخاصی که بر درون خود کنترل دارند، لباس هایی به رنگ سبز، که رنگی در تضاد با فصل پاییز است می پوشند. اشخاصی که بر درون خود کنترل خوبی دارند و احساس می کنند از نظر شخصیتی توانایی تحت تأثیر قرار دادن دیگران را دارند، پوششی مناسب با رنگ طبیعت انتخاب نمی کنند؛ نظیر رنگ سبز که رنگی به واقع مخالف با فصل پاییز است.

خصوصیات رنگ نارنجی
در مجموع اشخاصی که دارای شور و هیجانات فراوانی هستند رنگ پوشش خود را هماهنگ با فصل پاییز بر می گزینند.همانطور که ذکر شده، اشخاصی که دارای شور و هیجان هستند و برای تطبیق خود با محیط و ابراز شادی و نشاط خود از رنگ های زرد تیره، قرمز و نارنجی در فصل پاییز بهره فراوان می گیرند. به طور معمول احساس تطبیق پذیری این اشخاص با محیط اطراف و تغییرات احتمالی زندگی شان بیش از سایرین می باشد.

خصوصیات رنگ قهوه ای
چنانچه در نظر دارید حس اعتماد به نفس خود را بالا ببرید، رنگ لباس های خود را با محیط انطباق دهید. در نظر بگیرید که در یک روز زیبای فصل پاییز که رنگ همه درختان و برگ های آن به سمت قهوه ای و نارنجی گراییده اند، در خیابان شخصی را با کت و شلوار قهوه ای تیره، پیراهن قهوه ای روشن و کفش به رنگ آجری مشاهده کنید. چه احساسی دارید؟ یقینا آن شخص را به جهت این حسن سلیقه و تطابق با محیط مورد تشویق و تحسین قرار می دهید؛ در واقع این همان چیزی است که آن شخص به دنبال آن هستند.
به طور معمول افرادی که رنگ لباس خود را متناسب با رنگ طبیعت اطرافشان بر می گزینند، در جستجوی نوعی جلب توجه و تحسین دیگران می باشند. در واقع حس زیبایی طلبی چنین اشخاصی زیاد است و به نظر مردم این دسته از افراد به خودشان زیاد امیت می دهند. البته این اشخاص در جستجوی بالا بردن اعتماد به نفس شان می باشند و تطبیق با محیط اطراف را یکی از روش های آن می دانند. انتخاب لباس هایی از خانواده رنگ قهوه ای، بویژه در پاییز، یک نوع امنیت روانی برای اشخاص ایجاد می کند.

خصوصیات رنگ زرد
در مجموع آن دسته از افرادی که با محیط سازگار هستند و حس می کنند قدرت هماهنگی با طبیعت اطراف خود را دارند، نوع لباس هایشان را در فصل های گوناگون تغییر می دهند. به طور معمول آن دسته از کسانی که بر محیط بیرون خود کنترل دارند، در فصل پاییز بیشتر لباس هایی از خانواده رنگ زرد روشن و قهوه ای بسیار روشن انتخاب می کنند.0 نظر برای “ رنگ های پاییزی در مورد شما چه می گویند؟

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.