صفحه اصلی / اخبار/ مد و زیبایی / مد و مدگرایی/ شیک پوشی با این قانون های ساده

شیک پوشی با این قانون های ساده


شیک پوشی با این قانون های ساده

شما هم می توانید شیک پوش شوید، کافیست قانون های آن را بدانید و عمل کنید.

قانون شماره ۱:  سبک مردانه را با زنانه تلفیق کنید
تلفیقی از عناصری مانند وقار زنانه و زیرکی مردانه ظاهری دلچسب و چشم نواز را خلق می کند. کت چهارخانه ی زنانه با پارچه ی کلاسیک مردانه را امتحان کنید، یا سبکی دیگر را برگزینید و کت و شلوار سنتی مردانه را با یک تاپ نازکِ حریر زنانه ست کنید.
 

قانون شماره ۲: پیرامون کفش هایتان مانور دهید
مدبرانه ترین روش برای خلق یک ست چیست؟ از انتها آغاز کرده و به تدریج پیش روید. چنانچه قصد دارید تمام روز این طرف و آن طرف بدوید، ناچارید کفشی با پاشنه ی تخت را برگزینید. پس لباس ها و کفش هایی را انتخاب کنید که مناسب حرفه ی شما باشد. کفش هایی با طرح و رنگ فوق العاده، در عین حال متناسب با طرح لباس چهارخانه ی خود انتخاب کنید و ابدا آن را به بعدا درباره اش فکر می کنم، موکول نکنید؛ خلاصه اینکه مطمئن شوید که از فرق سر تا نوک پا خوب با هم ست و هماهنگ شده اند.

قانون شماره ۳: یک وسیله ی تزئینی به ست لباس های خود بیافزائید
همان وسیله ی تزئینی شخصی، دقیقا به عنوان سبک شخصی شما شناخته خواهد شد. دست بند پارچه ایی دست ساز خودتان، گردنبند طبقه ایی و یا حتی کمی خلاقیت در بستن شال کلاسیک. در کمال احترام به طراحان Coco Chanel، بیشتر از این دیگر اغراق آمیز است.
 

قانون شماره ۴: اجازه دهید سایز های بزرگ تر، حس بهتری به شما ببخشند
گرچه کمی دور از عقل به نظر می رسد، اما لباس های سایز بزرگ می توانند گمراه کننده باشند. ران هایتان را با ستی متشکل از یک دامن بزرگ و تاپ برش دار، باریک تر جلوه دهید و یا بالای تنه ی بزرگ خود را زیر یک بلوز گشاد و شلوار لوله تفنگی، پنهان کرده و کوچک تر نشان دهید. بدین ترتیب اینطور به نظر می رسد که در زیر لباس های پف دار نیز خطوط باریک ادامه دارند.
 

قانون شماره ۵: لباس های غیررسمی بپوشید تا شیک تر جلوه کنید
ابدا ادعایی مبنی بر اینکه، انتخاب سبک های بی پروا و ساده مانند ست کردن دو جنس متفاوت، فرد را بی اهمیت و سطحی جلوه می دهد، وجود ندارد. بالاتنه ایی ضخیم با پایین تنه ایی ابریشمی، رسمی و بلند! یک ژاکت ضخیم و دامنی از ابریشم با رنگ های هماهنگ، ستی مدرن را به ارمغان می آورد. اجازه دهید وسیله ی تزئینی لباستان از حس شخصی و شهودی شما حکایت کند. پاشنه های سوزنی و جواهرات شلوغ شما را به اوج شیک پوشی می برد.
 

قانون شماره ۶: یک رنگ اما با سایه های متفاوت بپوشید
پوشیدن لباس های تک رنگ با یکدیگر دال بر بی ذوقی است! تلفیقی از سایه ی روشن و تیره ی یک رنگِ خاص، پویایی و جلوه ی بیشتری به شما می بخشد. تنوعی از سایه ها اوج جلوه گری را خلق می کنند: سایه های تیره تر کم تر مرکز توجه قرار می گیرند، حال آنکه سایه های روشن مرکز توجه می شوند.
 

قانون شماره ۷: موارد افراطی را تعدیل کنید
قابل توجهند؟ به طور قطع هستند. سبک های اغراق آمیز نیز می توانند گیرا و جالب باشند. کلید تعدیل آن ها ست کردن با یک لباس خنثی است: چنانچه می خواهید یک بلوز کوتاه بپوشید، مابقی را در پایین تنه جبران کنید و آن را با یک شلوار خیلی بلند یا دامن متوسط ست کنید. علاوه بر این، در صورت پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد، در بالاتنه پارچه ی کم تری استفاده کنید تا جلوه ی معقول تری داشته باشد.
 

قانون شماره ۸: اگر مردد هستید، خط کمر تان را مشخص کنید
اهمیتی ندارد در چه سن و سالی هستید، لباس هایی که از کمر برش خورده اند همواره یکی از شگردهای لاغر جلوه نمودن هستند. لباسی چهارخانه متناسب اندام خود بیابید که از کمر برش دار باشد و یا برای جلوه ی بهترِ لباس های گشاد از یک کمربند استفاده کنید تا مرکز توجه شود.0 نظر برای “ شیک پوشی با این قانون های ساده

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.