صفحه اصلی / اخبار/ سرگرمی / تصاویر جالب/ مردی با سبیل های عجیب

مردی با سبیل های عجیب


مردی با سبیل های عجیب

دیدن این مرد با سبیل های عجیبش را از دست ندهید.

چشمان خود را ببندید و بعد تصور کنید که یک درخت کریسمس، یک هشت پا یا حتی یک کاسه سوپ خوری روی صورتتان وجود دارد. احتمالاً دارید به تصوری که در ذهنتان نقش بسته می خندید و آن را یک خیال دورِ مسخره می دانید، اما مردی در سانفرانسیسکو امریکا به این خیال دور و به ظاهر غیر ممکن واقعیت بخشیده است.
“آیسیا وب” 30 ساله از هنر و استعدادی خارق العاده بهره مند است، او به طرز شگفت آوری ریش های خود را به هر شکلی که بخواهد در می آورد. هنر منحصر به فرد آیسیا او را به یکی از مشهورترین افراد در دنیای مجازی بدل کرده است و عکس های او در اینستاگرام روزانه نظر هزاران نفر را به خود جلب می کند. هنر این مرد جوان آن قدر سر و صدا به پا کرده است که طرفدارانش او را به نام “مجسمه ساز ریشی” می شناسند، علی رغم تمامی این تعریف و تمجیدها آیسیا خودش را مردی ساده با مأموریتی شگفت انگیز می داند.
اما مسیر رسیدن او به چنین جایگاهی چندان ساده نبوده، او 16 سال پیش برای آخرین بار ریش های خود را اصلاح کرد و از آن زمان تا کنون به پیشنهاد همسرش هیچ گاه دست به ریش هایش نزده است. آیسیا می گوید:« جرقه چنین کاری 16 سال برای اولین بار در ذهن همسرم زده شد، او چهره مرا در حالی که به ریش هایم جسمیت می بخشیدم تصور می کرد. بنابراین همسرم نه تنها بهترین مشوق من است بلکه ایده پرداز اصلی کار نیز خود اوست»0 نظر برای “ مردی با سبیل های عجیب

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.