صفحه اصلی / اخبار/ سرگرمی / خواندنی ها/ پلی که به آخر دنیا ختم می شود!

پلی که به آخر دنیا ختم می شود!


پلی که به آخر دنیا ختم می شود!

پلی که به آخر دنیا ختم می شود!

این پل که نروژی ها آن را با اسم "پلی به ناکجا" می شناسند، به عنوان ترسناک ترین پل نروژ شناخته شده است. نام این پل "Storseisundet" است که توانسته خیلی از مردم ماجراجوی دنیا را به دیدن خود بکشاند.
این پل بخشی از جاده ای است که به جاده اقیانوس اطلس معروف است و هنوز کسی نمی داند چرا به این شکل عجیب و احمقانه ساخته شده. اما هر چه باشد، پل استورزایساندت شما را به سرگیجه می اندازد. حتی اگر چندین متر دورتر از آن بایستید و قوس عجیب و ارتفاع بلندش را تماشا کنید، باز هم از تماشای آن وحشت به دلتان راه پیدا می کند.


نکته جالبی که درباره این پل وجود دارد این است که اگر از زوایای مختلف به آن نگاه کنید، هر بار چهره جدیدی از پل می بینید که متفاوت است. بنابراین، این پل سوژه سرگرم کننده ای برای عکاسان است که از زاویه های مختلف، شات های متفاوتی از این پل بگیرند.
اما محبوب ترین زاویه، زاویه ای است که از آن پل بدون انتها به نظر می رسد و جایی میان آسمان محو می شود.

توصیه تمام نروژی ها به توریست هایی که می خواهند روی این پل رانندگی کنند این است: «هرگز موقع رانندگی به شکل عجیب پل خیره نشوید، با دقت تمام برانید چون پل به سادگی شما را فریب می دهد و آن وقت انتهای مسیرتان به آب ختم خواهد شد!» 
پل «استورزایساندت» طولانی ترین پل در میان ۸ پل منطقه است که قرار بوده در خط افق پیش برود اما به شکل واضحی پروژه بد پیش رفته و آن چیزی که معماران دنبالش بوده اند، اتفاق نیفتاده است! این پل یک پل معلق است که ۲۶۰متر طول دارد و ارتفاع آن از دریا حداکثر به ۲۳متر می رسد.

 0 نظر برای “ پلی که به آخر دنیا ختم می شود!

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.