صفحه اصلی / اخبار/ دانش و فناوری / تازه های تکنولوژی/ یک اپلیکیشن جالب برای بیدار شدن از خواب!

یک اپلیکیشن جالب برای بیدار شدن از خواب!


یک اپلیکیشن جالب برای بیدار شدن از خواب!

اگر شما هم جز کسانی هستید که صبح ها به سختی از خواب بیدار می شوید و زنگ ساعت و یا گوشی نمی تواند شما را از رختخوابتان جدا کند، با ما همراه باشید.

اپلیکیشن جدیدی با نام Snap Me Up، یک ایده جدید در از خواب بیدار نمودن دارد. این اپلیکیشن شما را مجبور می‌کند تا برای خاموش شدن، از خود یک سلفی بگیرید تا به آن ثابت شود بیدار شده‌اید و تا زمانی که یک سلفی از خود نگیرید همچنان زنگ می زند!
 

نحوه کار Snap Me Up بدین صورت است:

وقتی که با Snap Me Up ساعت را کوک می کنید، صبح روز بعد صدای زنگ بسیار بلندی را خواهید شنید و همزمان، دوربین سلفی موبایل شما نیز فعال خواهد شد.

برای قطع صدای زنگ، حالا می بایست موبایل را بردارید، چشم هایتان را باز کرده و یک عکس سلفی بگیرید. اصلا هم نباید فکر فریب دادن اپ به ذهنتان خطور کند، چرا که Snap Me Up برای غیر فعال کردن زنگ هشدار حتما به یک صورت متحرک نیاز دارد.

مایکل فابوزی، توسعه دهنده ۲۲ ساله این اپ در مصاحبه با بیزینس اینسایدر می گوید: ” بیدار شدن در صبح برای من کار بسیار مشکلی بود و به یک زنگ هشدار احتیاج داشتم. بنابراین تصمیم به ساخت یک اپ زنگ هشدار گرفتم، اپلیکیشنی که هم اجتماعی باشد و هم سرگرم کننده؛ چیزی که مردم با آن بتوانند متفاوت تر و جالبتر از همیشه از خواب برخیزند.”

کلیه سلفی هایی که با Snap Me Up میگیرید، در گالری موبایل ذخیره خواهند شد تا بتوانید گذر زمان را هم در آن مشاهده کنید. فابوزی در این مورد اضافه کرد: ” من ایده گرفتن عکس به طور روزانه و این که هر روز در اطرافم چه می گذرد را بسیار جالب و هیجان انگیز یافتم.”

Snap Me Up فعلا برای گجت های اندرویدی عرضه شده، اگرچه بنابر گفته فابوزی باید انتظار نسخه ای از آن برای سیستم عامل iOS را نیز داشته باشیم. اپلیکیشن یادشده از ژانویه سال جاری تاکنون، ۲۵ هزار بار از گوگل پلی دانلود شده است.

 0 نظر برای “ یک اپلیکیشن جالب برای بیدار شدن از خواب!

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.